25SATSAS35 - StarTech.com 2.5in SATA/SAS SSD/HDD to 3.5in SATA Hard Drive Converter
Storage bay adapter - 3.5" to 2.5" - black - 25SATSAS35 - Adapter för lagringsfack - 3,5 till 2,5 tum - svart - för P/N: S352BU33HR, SATDOCK5U3ER, SATDUP11IMG, SATERASER4, SATSASDUPE11, SU2DUPERA11